W sieci da się znaleźć bez najmniejszego problemu kilka o ile nie kilkanaście porównywarek finansowych. W praktyce nie ma łatwiejszego wybierania oferty dla nas. Definiujemy kwotę, okres kredytowania i pokazuje nam setki ofert. Co więcej, możemy sobie wybrany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe ale jest jedno ale.

Nierzadko przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie zdobędziemy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków banku.

Pożyczka online na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka kredytowa wyłącznie konfrontuje propozycje, naprowadza jaki kredyt jest najtańszy, obnaża zatuszowane szczegóły oferty kredytowej, których w reklamie danego banku nie można wypatrzyć, jednak porównywarka kredytowa nie określa, że w danym banku kredyt z pewnością pozyskamy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie dobra do zdobycia kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby obniżyć ewentualność odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, na ogół w większych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie gratis.
Porównywarki kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank przesądza czy udzieli danej osobie kredytu.