W sieci można odszukać bez najmniejszego kłopotu parę o ile nie paręnaście porównywarek kredytów. Teoretycznie nie ma łatwiejszego szukania kredytu dla nas. Wpisujemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka kredytowa prezentuje nam kilkanaście propozycji kredytowych. Na dodatek, możemy sobie daną ofertę zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste jednak…

Często przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie uzyskamy kredytu dlatego że nie spełniamy warunków banku.

Niestety porównywarka kredytowa tylko zestawia kredyty, naprowadza jaki kredyt jest najtańszy, ujawnia schowane elementy propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odszukać, natomiast porównywarka kredytowa nie wskaże, że w danym banku kredyt naturalnie pozyskamy.

Każdy bank ma swoją własną strategię, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie należyta do pozyskania kredytu, w innym jednakże nie.

W jaki sposób wniosek o kredyt aby obniżyć prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, z reguły w dużych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem gratisowo.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udostępni danej osobie kredytu.